BEZPEČNÁ KULTURA NA MEZINÁRODNÍM FESTIVALU ANIMOVANÝCH FILMU ANIFILM

22. - 27. června 2021 v Liberci

Bezpečí a ochrana diváků a realizačního týmu je pro nás důležitá. Po celou dobu konání festivalu dodržujeme hygienicko-bezpečnostní opatření dle aktuálně platných nařízení a mimořádných opatření Vlády ČR. 


K vydání akreditace a pro vstup do festivalových prostor je potřeba se prokázat dokladem o takzvaném TNO. V zájmu většího bezpečí nás všech doporučujeme testování akreditovanou laboratoří. V areálu zámecké zahrady před festivalovým centrem jsme pro Vás ve spolupráci s Anygence a Verbascum Imago připravili mobilní testovací místo, kde Vám tým zdravotníků provede zdarma kvalitní antigenní a/nebo PCR test v závislosti na délce Vaší akreditace - test musí být platný po celou dobu platnosti akreditace. V případě, že se na Vás nevztahuje plošné testování zdarma*, využijte možnost uhradit antigenní test za zvýhodněnou cenu 150,-Kč a/nebo PCR test za 680,-Kč prostřednictvím platební brány nebo kartou na místě. Prosíme Vás o včasnou rezervaci termínu, bez něj není možné otestování na místě z kapacitních důvodů garantovat. Všem testovaným zašleme po vyhodnocení potvrzení ve formě emailu a prostřednictvím sms zprávy. Výsledek antigenního testu bude vyhodnocen do 15 minut, PCR pak do následujícího dne.

Culture on the #safeside


Objednejte si svůj test >>


Adresa:
Zámecká zahrada, Zámek Liberec, Felberova 1 - Liberec
Otevřeno:
22.6. - 26.6. 9:00 - 19:00, 27.6. 9:00 - 15:00
Kontakt:
GPS:

* Plošné testování zdarma se neprovádí u osob, které nemají zdravotní pojištění v ČR. V případě antigenního testu je možné testování zdarma u osob, kterým byl v posledních 7 dnech proveden antigenní test hrazený ze zdravotního pojištění. V případě PCR testu nemají nárok na testování zdarma osoby, které absolvovaly v měsíci červnu 2 a více PCR testů hrazených ze zdravotního pojištění.

Zvýhodněná cena za antigenní a PCR test je vyhrazena pouze návštěvníkům a hostům festivalu.


Pokud preferujete testování v předstihu, můžete využít další odběrová místa #safeside:

Praha 7, Holešovická tržnice Hala č. 13

Praha 1, Revoluční 30 (vchod z ulice Lannova)

Registrace a rezervace termínu ZDE>>


Testování probíhá ve spolupráci s